Domov » Naše témata » Střet zájmů » Stanislav Eichler

Stanislav Eichler

Mgr. Stanislav Eichler byl v roce 2010 hejtmanem Libereckého kraje a zastupitelem obce Český Dub za ČSSD. V oznámení o činnostech za rok 2010 dle § 9 zákona č. 159/2006 Sb., o střetu zájmů neuvedl, že:

– je od 30.11.1992, respektive 1.9.1995 držitelem dvou živnostenských oprávnění. V prvém případě je předmětem živnosti Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, obor činnosti: Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje, Zprostředkovatelská činnost v obchodě a službách. Předmět činnosti druhého živnostenského oprávnění (koncesovaná živnost) je: Silniční motorová doprava – nákladní vnitrostátní provozovaná vozidly o největší povolené hmotnosti do 3,5 tuny včetně, – nákladní mezinárodní provozovaná vozidly o největší povolené hmotnosti do 3,5 tuny včetně.

Přílohy:

Čestné prohlášení za rok 2010.

Oznámení o přestupku.

Magistrát města Liberec zaslal vyrozumění, že byl ve věci založen přestupkový spis a že nadále bude postupováno v souladu s přestupkovým zákonem. Teprve až na základě žádosti o informace nám bylo pouze sděleno, že byl přestupek odložen. Po podání stížnosti na postup nám byl následně poskytnut záznam o odložení přestupku.

Stav ke dni 9.3.2013

více informací poskytne Petra Bielinová, tel. 605 54 34 19.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *