Domov » Naše témata » Střet zájmů » Pavel Dvořák

Pavel Dvořák

PhDr. Pavel Dvořák je od 1. května 2005 členem Rady Českého telekomunikačního úřadu. V oznámení o činnostech za rok 2010 dle § 9 zákona č. 159/2006 Sb., o střetu zájmů neuvedl, že:

– je od 15. 10. 1992 držitelem živnostenského oprávnění, předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

 

Poznámka: Čestné prohlášení PhDr. Pavla Dvořáka za rok 2010 nelze zveřejnit

Oznámení o přestupku

Úřad městské části Praha 16 zaslal vyrozumění, že si vyžádal dodání důležitého dokladu a že o výsledku řízení nás bude informovat. Výsledek řízení úřad Oživení nesdělil. V prosinci 2012 jsme se na úřad obrátili s žádostí o informace.

Nejprve jsme obdrželi neformální dopis ze kterého vyplývalo, že nám úřad žádné informace neposkytne. Na základě stížnosti nadřízený orgán nařídil, aby úřad ve věci jednal. Následně bylo vydáno rozhodnutí, kterým byla informace odmítnuta.

V dubnu 2013 nastal v případu zajímavý zvrat, neboť MHMP jakožto odvolací orgán změnilo svůj právní názor a po mnoha obdobných řízeních (Udženija, Vacula, Schwarz, Březina) dospěl k názoru, naše odvolání je důvodné a informace mají být vydány.

Na základě tohoto rozhodnutí jsme v dubnu 2013 skutečně obdrželi informace o výsledku řízení – oznámení o přestupku bylo odloženo (příloha – sdělení zaměstnavatele)

Stav ke dni 28.6.2013

v případě dotazů neváhejte nás kontaktovat: petra.bielinova@oziveni.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *