Domov » Naše témata » Střet zájmů » Josef Nekl

Josef Nekl

RSDr. Josef Nekl je od května 2010 poslancem Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky za KSČM, zároveň je členem Zastupitelstva města Přerova a Zastupitelstva Olomouckého kraje. V oznámení o činnostech za rok 2010 neuvedl, že:

– je od 1. 10. 1992 držitelem živnostenského oprávnění, předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona (nákup zboží za účelem dalšího prodeje a prodej mimo zboží uvedené v přílohách 1 – 3 živnostenského zákona; zprostředkovatelská činnost; od 25. 6. 2002 navíc činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců),

– je od 18. 6. 1998 držitelem dalšího živnostenského oprávnění: předmět podnikání: Hostinská činnost.

 

Přílohy

Čestné prohlášení RSDr. Josefa Nekla za rok 2010

Oznámení o přestupku.

Magistrát města Přerova vyzval Oživení k doplnění elektronického podpisu, přestože podání bylo doručeno datovou schránkou, která elektronický podpis nahrazuje (§ 18 odst. 2 zákona č. 300/2008 Sb., o elektronických úkonech).  Elektronický podpis nebyl doplněn, Oživení jej nemá a vzhledem ke komunikaci přes datovou schránku jej ani nepotřebuje – úřad jej požaduje neoprávněně. Magistrát města Přerova následně zaslal bez bližšího odůvodnění vyrozumění o odložení věci, neboť neshledal důvody pro zahájení řízení. Teprve na základě naší žádosti o informaci jsme na začátku roku 2013 obdrželi úřední záznam o odložení přestupku.

Stav ke dni 9.3.2013

více informací poskytne Petra Bielinová, tel. 605 54 34 19.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *