Domov » Novinky » Víkendový protikorupční seminář v Rozsochatci

Víkendový protikorupční seminář v Rozsochatci

V termínu od 26. do 28. srpna 2011 proběhne již 7. ročník víkendového protikorupčního semináře na zámku Rozsochatec v Rozsochatci. Intenzivní seminář začne v pátek odpoledne a skončí v neděli po obědě. Budeme se věnovat  především následujícím aktuálním tématům: whistleblowing (tedy upozorňování na neetické nebo nezákonné  praktiky na pracovišti), protikorupční program vlády ČR, který slibuje mít dopad na samosprávy zejména v oblasti hospodaření (novelizace zákona o obcích a zákona o veřejných zakázkách) – a související aktivity neziskového sektoru, dále možnosti, které protikorupčním snahám nabízí nové internetové nástroje, a v neposlední řadě také zapojení veřejnosti do procesu územního plánování.

Podrobné informace:

KDE: Seminář se odehraje v prostorách zámku Rozsochatec nedaleko Havlíčkova Brodu, zde naleznete zámek na mapě:  http://mapy.cz/s/16M7 Pro účastníky je zajištěno ubytování na vícemístných pokojích zámku.

KDY: pátek 26. 8. 2011 od 16:00 – neděle 28. 8. 2011  14:00

KAPACITA: cca 30 osob

STRAVOVÁNÍ: V rámci semináře je zajištěno společné stravování přímo v objektu zámku, respektive v přilehlé restauraci. V případě potřeby se budeme snažit zajistit možnost vegetariánského jídla.

CENA: Účast na semináři bezplatná, uvítáme však dobrovolný příspěvek na nákup nápojů a pochutin na večerní program.

REGISTRACE: Kapacita semináře je již naplněna, registrace bohužel není nadále možná. V případě zájmu o zařazení na seznam náhradníků, napiště prosím e-mail na adresu jan.kotecky@oziveni.cz – v případě, že se uvolní kapacita, se vám okamžitě ozveme.

PROGRAM: Detailní program semináře naleznete v tomto odkazu: Podrobný program Rozsochatec 2011

V případě zájmu o jakékoliv další informace se prosím obraťte na Jana Koteckého na telefonu 725 919 943 nebo na uvedeném e-mailu.

 

 

 

 

Seminář je pořádán za finanční podpory Nadace Open Society Fund Praha.

 

Mohlo by Vás zajímat

Nevládní organizace varují před deformací konceptu teritoriality exekutorů

Níže podepsané nevládní organizace, jejichž posláním je boj proti korupci, důrazně varují před zamýšlenými deformacemi …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *