Domov » Témata » Hospodaření obcí » Prodej pozemků na halu pro Sáblíkovou brzdí podezření ze střetu zájmů

Prodej pozemků na halu pro Sáblíkovou brzdí podezření ze střetu zájmů

Trenérovi olympijské vítězky Petru Novákovi vadí váhání nového vedení obce. Starosta je opatrný kvůli nejasnostem s prodejem obecních pozemků, jeho předchůdce se mohl při přípravě obchodu dostat do střetu zájmů.

Zimní stadion s rychlobruslařským oválem pro Martinu Sáblíkovou možná vyroste jinde než ve Velkém Oseku. Nový starosta obce na Kolínsku s prodejem nespěchá zejména kvůli tomu, že vše přichystal předchozí starosta obce Jiří Otta pouhé tři dny před listopadovými komunálními volbami. A nejen to: Otta je spolu s Novákem a dalším trenérem, Jindřichem Paříkem, členem sdružení Český svaz rychlobruslařů, které pozemky od obce za 17 milionů korun kupuje. Bývalý starosta se tak mohl dostat do střetu zájmů. Dokončení viz <A HREF=”http://zpravy.idnes.cz/prodej-pozemku-na-halu-pro-sablikovou-brzdi-podezreni-ze-stretu-zajmu-1z8-/domaci.asp?c=A101121_221403_domaci_abr”>iDnes.cz</A>

Mohlo by Vás zajímat

Vyhráli jsme u Ústavního soudu! Obchodní společnosti 100% vlastněné státem nebo obcí jsou nadále veřejnou institucí a musí poskytovat informace. Kdo to ještě nepochopil?

Až Vám budou státní nebo městské společnosti zase tvrdit, že nejsou povinnými subjekty podle zákona …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *